E-shop

Akce pro maminku!

Mám pro Vás speciální akci ke Dni matek. Od 22. dubna do 14. května dostanete ke každé objednávce nad 1500 Kč náš oblíbený Biodynamický krém na ruce a tělo Vinná zahrada zcela ZDARMA!

 Biodynamický krém Vinná zahrada obsahuje kromě svěží citronové verbeny ještě smetanu, olej z bezových jader a máslo ghí, které přinesou namáhané pokožce tu pravou úlevu, ochranu, hydrataci a zklidnění. Hojivý krém na vysušené ruce s  ekzémem.

Hydaratace pro každou pleť!

Jak uspokojit každou pleť v letních měsících a nekupovat zajíce v pytli? Je to jednoduché, vsaďte na jistotu a tou je opravdová příroda. 

Jedině přírodní produkty naše pleť co nejúčinněji přijme a nezanechávají se v těle zybtkové koktejly syntetických látek. 

Biodynamický intenzivní pleťové sérum - Výběr ze zlatých hroznů, vám pomůže nejen hydratovat, ale regenerovat pleť celé léto. 

Zde jsou 3 důvody proč ANO:

 1. Prevence pigmentových skvrn 

2. Spálená pokožka

 3. Omlazení pokožky 

Intenzivní ple´ťové sérum používejte pod krém 2x denně, ráno a večer.  

Přihlášky pouze pro 6 žen!

jka Mám pro Vás speciální akci ke Dni matek. Od 22. dubna do 14. května dostanete ke každé objednávce nad 1500 Kč náš oblíbený Biodynamický krém na ruce a tělo Vinná zahrada zcela ZDARMA!

Biodynamický krém Vinná zahrada obsahuje kromě svěží citronové verbeny ještě smetanu, olej z bezových jader a máslo ghí, které přinesou namáhané pokožce tu pravou úlevu, ochranu, hydrataci a zklidnění. Hojivý krém na vysušené ruce s ekzémem.Klikněte a můžete začít psát. Ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt.