Jak se chránit před inflací

Strategie pro rok 2023

Zatímco akcie a dluhopisy byly otřeseny, trh nemovitostí se propadá, kde najít bezpečný přístav pro své životní úspory? 

Navštívila jsem několik finančních poradců, realitních makléřů a finančních školení a i tak, se dále se vzdělávám. Přečetla jsem si knihy jako Robert T. Kiosaki - Bohatý táta, chudý táta a Byznys pro 21. století, Michael Maloney - Investujte do zlata a stříbra a udělala si obrázek - co mohu do budoucna očekávat a jak se historie opakuje. Proto je dnes dobré snažit si připravit pozitivní budoucnost, nejen pro sebe, ale i děti. 

Finanční gramotnost je důležitá znalost a dovednost, jak zabezpečit sama sebe i svoji rodinu a proto jsem se rozhodla šířit své poznatky dále. 


Nahlédněte do připravené příručky, která vám může otevřít oči, tak jak se to stalo mě. 

Před necelými 2 roky jsem se stala nečekaně samoživitelkou. Celé předešlé roky jsem byla závislá na příjmu partnera, pracovala jsem si jen tak pro radost. Veškerá péči o rodinu, čítající 3 děti, posléze i psa byla na mě. Nic mě nenutilo přemýšlet o budoucnosti, jak se jako osvč zajistit na penzi. 

A najednou to přišlo,  zažila jsem ztrátu klientů při covidové pauze a při přestěhování z důvodu plánovaného rozvodu. Začala jsem počítat, jak vyjít z jednoho platu. 

Každý máme svoji cestu a já si tu svoji jak se zajistit do budoucna našla. 

Historie se opakuje, drahé kovy jako zlato a stříbro, mince si uchovávají svojí hodnotu dlouhodobě.

Je to pro mě bezpečí, jistota a chytrá pojistka jak ochránit svoje peníze před inflací. 

Spoření do zlata a stříbra je pro širokou veřejnost a je možné jej nastavit již od 100 Kč měsíčně, bez penalizace, když nepřijde pravidelná platba. Váš účet je online a můžete z něho i svobodně vybírat bez penále či pokut. 


Nikdy neříkej nikdy. Opravdu nikdy jsem si nepředstavovala, že začnu být partner v síťovém marketingu. 

Jako živnostník je vše na vás, máte jen jedny ruce a o pasivním příjmu si necháte jen zdát. 

Dnes již vím, že finanční gramotnost je tu od toho, abyste se naučili, jak mohou peníze pracovat pro vás, místo abyste vy pracovali pro peníze. 

Máte chuť to také zkusit? Odhalit svůj vlastní potenciál? Spojte se s jedničkou na trhu v poskytování spoření do zlata a stříbra v Evropě. Na trhu je již přes 20 let a prověřen je více než 70 tisíci zákazníky.