Jak poznat zatížení těla.

17.11.2022

Řeknu vám, je to jednoduché. Tak, jak vypadá váš obličej, tak se daří tělu uvnitř. Našla jsem si starou metodu - ORIENTÁLNÍ DIAGNOSTIKU a vše se mi potvrdilo.

Abych ve své praxi působila věrohodněji, vystudovala jsem Joalis akademii. Zde jsem se naučila jak tělo pracuje podle klasické čínské medicíny. Najednou se mi vše propojilo a já dnes při kosmetickém ošetření, pokud klientka požádá, udělám diagnostiku pleti.

Zrovna tento týden přišla paní se poradit s pletí. Pleť měla citlivou a suchou, chtěla se konečně naučit o pleť starat tak, aby prospívala. Podle DIAGNOSTIKY PLETI, kterou jsem ji vypracovala a s jejím svolením, zde mohu publikovat, jsem došla k závěru, že pokud nevyřeší své zatížené orgány, kosmetika na pleť ji nepomůže.

A proto mám i pro vás první tip, začněte si všímat více svojí pleti - zatížená pleť dlouhodobě např. akné, nám může dávat signál, že uvnitř v těle se něco děje. U akné to bývají většinou to bývají zatížená játra.

Pokud jste mladistvá a bojujete s akné můj druhý tip, dávejte si pozor, co na pleť používáte, ať si ještě více neublížíte.

Pokud potřebujete poradit s pletí můžete se objednat na konzultaci zdarma zde:

Další tipy a doporučení budu zde na blogu přibývat postupně.