O mně

Jmenuji se Lenka a jsem...

Průvodkyní cestou k zářivé pleti.

Moje kosmetická a detoxikační praxe je moje hobby. Neplánovala jsem, že to tak bude. Život to tak chtěl, 

V klasické kosmetické praxi si osvojuji příčiny nerovnováhy na obličeji a dokáži v pleti číst. Naše tělo je moudré a posílá nám signály že se něco děje uvnitř těla, právě na pleť.  

Moje detoxikační praxe mi pomáhá zase propojit fyzické projevy právě s obličejem. Pomocí metod a  studia tradiční čínské medicíny tak nalézám opravdové příčiny nerovnováhy na pleti. 

Baví mně na sobě neustále pracovat, vylepšovat a přinášet novinky do života. Nebojím se velkých výzev. Můj příběh, jak jsem se dostala až sem, je dlouhý a trochu vám ho zkusím přiblížit.  

Touha poznat lidské tělo, a jak to v něm pracuje, byla silnější než já. Často jsem byla nemocná a tak jsem si  musela vyšlapat svoji vlastní cestu ke zdraví. Lékaři mi dávali jen antibiotika a nehledali opravdouvou příčinu. 

Najednou mi bylo jasné, že nikdo to za mě neudělá, že teď řada na mě. A proto se již přes 15 let se věnuji zdravé výživě, detoxikaci, půstům atd...

Vystudovala jsem při své kosmetické praxi studium JOALIS akademi a získala certifikát Detoxikační poradce. 

Ve své praxi pomáhám ženám hlavně k nastavení rovnováhy na pleti. Pracuji podle jednoduché diagnostiky, která mi pomůže najít opravdovou příčinu proč se pleti nedaří. 

Hlavní příčiny obvykle jsou: infekce v těle, slabá imunita, hormonální nerovnováha, stavy úzkosti, negativní emoce, psychický stres. 

Dále také neznalost denní péče o pleť, špatný výběr kosmetických produktů.